Hakkımızda

Troya Forum YerelUlusalKüresel Dinamikleri Anlamak!

yerel-ulusal ekonomiler açısından büyük değer taşıyan küresel düzeyde gelişimin ana stratejilerin ortaya konması TROYA FORUM’un temel hedefini oluşturmaktadır.

Troya Forum Amacımız

Troya Forum yerel paydaşlar başta olmak üzere sistemlerin küresel gücünün geliştirilmesine yönelik olarak kaktı sağlamayı hedeflemektedir. Bu çerçevede yerelin temel ihtiyacının en etkin bir biçimde karşılaması ve paydaşlarına en yüksek değeri sunabilmesi için kentsel kapasiteleri arttırmak amacıyla büyüme ve gelişim stratejileri çok yönlü analiz edilmesini hedeflemektedir…

Önümüzdeki dönemin rekabetçi ve zorlu olması bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor. Bu nedenle, misyonumuz dahilinde, nitelikli çalışan, katma değerli ürün ve hizmet geliştiren, dijitalleşme ve teknolojiyi önemseyen bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Semih Başaran - Yönetim Kurulu Başkanı, ÇASİAD Tweet
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pellentesque neque eget diam posuere porta. Quisque ut nulla at nunc vehicula lacinia. Proin adipiscing porta tellus, ut feugiat nibh adipiscing sit amet. Etiam nec viverra arcu. Morbi vitae augue quam. Nullam ac laoreet libero.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pellentesque neque eget diam posuere porta. Quisque ut nulla at nunc vehicula lacinia. Proin adipiscing porta tellus, ut feugiat nibh adipiscing sit amet. Etiam nec viverra arcu. Morbi vitae augue quam. Nullam ac laoreet libero.
HTML/CSS
100%
Design
85%
WordPress
75%
Photoshop
85%

Troya Forum Hikayemiz

How we started, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ac laoreet libero.

2021

NEW OFFICE

NEW OFFICE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat, ante.

2012

NEW PARTNERS

NEW PARTNERS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat.

2006

FOUNDATION

FOUNDATION

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel consequat, ante.

Meet Our Team

Rockstars lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ac laoreet libero.