Kayıt

Kongre kayıt işlemleri 22 Nisan 2022 – 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kongre katılım ücretleri aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Kategoriler Katılım Ücreti
Akademisyenler ve Sektör Temsilcileri 450 TL
Lisansüstü Öğrenciler* 350 TL

Halihazırda akademik bir unvanı bulunmayan lisansüstü öğrenciler bu kategoride değerlendirilecektir.

 • Kongreye bir kişi en fazla iki bildiri ile katılabilir.
 • Birden fazla bildirisi olan katılımcılar tek katılım ücreti ödeyecektir.
 • Çok yazarlı bildirilerde, kongreye bizzat katılmak isteyen yazarların her birinin kayıt ücreti yatırması gerekir.
 • Çok yazarlı bildirilerde, ortak yazarlardan sadece birinin kongreye katılması ve bildiriyi sunması halinde tüm yazarlara katılım belgesi verilir. 
 • Genişletilmiş özetlerin elektronik bildiri kitabında yayınlanması için; kongre ücretinin tam olarak yatırılıp kayıt işlemlerinin tamamlanmış olması ve bildirinin kongrede muhakkak sunulmuş olması gerekir.
 • Ücretlerini yanlış hesaba yatıran, eksik veya geç yatırdığı için bildirisi programdan çıkarılan, kesin kabullerin ilanından önce yatıran ancak sonra bildirisi reddedilen, ilandan sonra bildirisi reddedildiği halde ücreti yatıran, ücreti yatırdığı halde sonradan katılmaktan vazgeçen, kongreye hiç gelemeyen, kongreye geldiği halde bildirisini sunmayan yazar veya yazarlara katılım ücretleri iade edilmez ve bildirileri elektronik bildiri kitabında yayınlanmaz. 

Kongre kapsamında katılım ücretine dahil olan hizmetler şunlardır:

 • Çalıştay
 • Öğle Yemekleri
 • Gala Yemeği
 • Kongre Çantası ve Hediyelik Ürünler
 • Oturumlar Arası İkramlar
 • Yaka Kartı
 • Katılım Belgesi 
 • Sosyal Program 

HESAP BİLGİLERİ

Hesap Adı TROYA FORUM
IBAN TR 2100 0100 0000 0000 0000 0000
Banka T.C. Ziraat Bankası
Şube Çanakkale Şubesi
Vergi Kimlik Numarası 1213456789

NOT: 

Bildirili Katılım için; Dekontun açıklama kısmına “YONORG – Ad Soyad – Bildiri No” ibaresi yazılacaktır. (Örnek: YONORG – Ali Yel-150)

Bildirisiz Katılım için; Dekontun açıklama kısmına “YONORG – Ad Soyad – Bildirisiz” ibaresi yazılacaktır. (Örnek: YONORG – Ali Yel – Bildirisiz)

KONAKLAMA

Konaklama kongre ücretine dahil değildir. Konaklama rezervasyonları katılımcılar tarafından bizzat yapılacak olup, kongre süresince şehrimizde konaklama yapabileceğiniz bazı oteller ve kamu misafirhaneleri aşağıdaki gibidir. Otel ve Misafirhane konaklama işlemleri sırasında Yönetim ve Organizasyon Kongresi’ne katılım için geldiğinizi belirtiniz. 

Kongre süresince; şehir merkezinden kongre merkezine (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi) otobüs seferleri gerçekleştirilecektir. Bu imkandan yararlanmak isteyen katılımcıların önceden belirtilen yerde olmaları gerekmektedir. Sefer saatlerinin trafiğin yoğun olduğu zaman dilimlerinde gerçekleştirilmesi sebebiyle güzergah üzerinde bekleme yapılamayacaktır. Bu sebeple trafiğin ve kongre programının aksamaması için sefer saatlerine riayet etmelerini katılımcılarımızdan önemle rica ederiz.  Ayrıca her günün sonunda, kongre merkezinden şehir merkezine yine otobüs seferleri düzenlenecektir. Otobüs seferlerini kaçıran ya da kullanmak istemeyen katılımcılar ise şehir merkezinden kalkan “Üniversite (Doğu Kampüsü)” otobüslerine binerek 20 dakikalık bir yolculuktan sonra kongre merkezine ulaşabileceklerdir.

Değerli katılımcılar, kongre süresince 25 Mayıs Çarşamba, 26 Mayıs Perşembe ve 27 Mayıs Cuma günlerinde, şehir merkezinden kongre merkezine (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi) otobüs seferleri gerçekleştirilecektir. Bu imkandan yararlanmak isteyen katılımcıların aşağıda belirtilen saatlerden en az 5 dakika önce belirtilen yerde olmaları gerekmektedir. Sefer saatlerinin trafiğin yoğun olduğu zaman dilimlerinde gerçekleştirilmesi sebebiyle güzergah üzerinde bekleme yapılamayacaktır. Bu sebeple trafiğin ve kongre programının aksamaması için sefer saatlerine riayet etmelerini katılımcılarımızdan önemle rica ederiz. Ayrıca her günün sonunda, kongre merkezinden şehir merkezine yine otobüs seferleri düzenlenecektir. Otobüs seferlerini kaçıran ya da kullanmak istemeyen katılımcılar ise şehir merkezinden kalkan “Üniversite (Doğu Kampüsü)” otobüslerine binerek 20 dakikalık bir yolculuktan sonra kongre merkezine ulaşabileceklerdir.